NMB 06056EA-12S-E6D-L ventilator
Artikelnummer:
06056EA-12S-E6D-L
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 72,0 CFM (2,02m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 06056EA-12S-E6D-L |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 72,0 CFM (2,02m³/min) |
| Lawaai: | 74,0dB |
| Vermogen (watt): | 50.4 W |
| RPM: | 17750 tpm voor, 15450 tpm achter |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | 106056 |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 6,600 in H2O (1643,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, dubbele snelheid, PWM-besturing, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cULus, VDE |
| Beschrijving: | 60X60X56MM, 12VDC, 17.750/15.450 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 72,0 CFM (2,02m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.20A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
74,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 06056EA-12S-E6D-L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.