YS TECH XYW04028024BSS-5(Q) ventilator
Artikelnummer:
XYW04028024BSS-5(Q)
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 21,4 CFM (0,599m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | XYW04028024BSS-5(Q) |
| Fabrikant: | YS Tech Verenigde Staten |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 21,4 CFM (0,599m³/min) |
| Lawaai: | 49,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 10.32 W |
| RPM: | 13000 TPM |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | XYW |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 1,260 in H2O (313,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | 40X28MM 24V 13000RPM TACH QBLADE |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 21,4 CFM (0,599m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.430A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 65000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “YS TECH XYW04028024BSS-5(Q) fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.