ebm-papst W4E420-CU03-36 ventilator
Artikelnummer:
W4E420-CU03-36
Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 544mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4E420-CU03-36 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 385W |
| RPM: | 1520 TPM |
| Breedte: | 142,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W4E420 |
| Afmetingen: | Rond - 544mm Dia |
| Statische druk: | 0,401 in H2O (100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 544mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.68A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal, plastic coating |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4E420-CU03-36 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.