ebm-papst W4E420-CP02-74 ventilator
Artikelnummer:
W4E420-CP02-74
Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 544mm Dia Bal 1940,8 CFM (54,34m³/min) 4 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4E420-CP02-74 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1940,8 CFM (54,34m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 285W |
| RPM: | 1680 TPM |
| Breedte: | 164,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W4E420 |
| Afmetingen: | Rond - 544mm Dia |
| Statische druk: | 0,363 in H2O (90,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 544mm Dia Bal 1940,8 CFM (54,34m³/min) 4 Draden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.25A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal, plastic coating |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4E420-CP02-74 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.