ebm-papst W4E350-CN19-39 ventilator
Artikelnummer:
W4E350-CN19-39
Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 460mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4E350-CN19-39 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 215W |
| RPM: | 1350 RPM |
| Breedte: | 132,3 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W4E350 |
| Afmetingen: | Rond - 460mm Dia |
| Statische druk: | 0,241 in H2O (60,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisvormige ventilator 230VAC Rond - 460mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.910A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal, plastic coating |
| Materiaal - Lemmet: | Staal, polypropyleen (PP) coating |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4E350-CN19-39 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.