ebm-papst W4D500-GD03-01 ventilator
Artikelnummer:
W4D500-GD03-01
Ventilator Tubeaxial, 3 Fase 480VAC Vierkant - 656mm L x 656mm H Bal 6655,7 CFM (186,36m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$567,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4D500-GD03-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 480 VAC |
| Luchtstroom: | 6655,7 CFM (186,36 m³/min) |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1220W |
| RPM: | 1570 RPM |
| Breedte: | 175,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W4D500 |
| Afmetingen: | Vierkant - 656mm L x 656mm H |
| Statische druk: | 0,602 in H2O (149,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen thermische overbelasting (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 122°F (50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | GOST, VDE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial, 3 Fase 480VAC Vierkant - 656mm L x 656mm H Bal 6655,7 CFM (186,36m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.86A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4D500-GD03-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.