ebm-papst W4D400-DP12-41 ventilator
Artikelnummer:
W4D400-DP12-41
Buisasventilator, 3 Fase 380 ~ 480VAC Vierkant - 540mm L x 540mm H Bal 1528,5 CFM (42,80m³/min) 4 Draden met Ringklemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4D400-DP12-41 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 380 ~ 480VAC |
| Luchtstroom: | 1528,5 CFM (42,80m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 145W, 250W |
| RPM: | 1430/1700 RPM |
| Breedte: | 152,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W4D400 |
| Afmetingen: | Vierkant - 540mm L x 540mm H |
| Statische druk: | 0,522 in H2O (130,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbele spanning, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met ringklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 380 ~ 480VAC Vierkant - 540mm L x 540mm H Bal 1528,5 CFM (42,80m³/min) 4 Draden met Ringklemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.480/0.520A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4D400-DP12-41 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.