ebm-papst W4D400-CP12-31 ventilator
Artikelnummer:
W4D400-CP12-31
Buisasventilator, 3 Fase 230VAC/400VAC Rond - 528mm Dia Bal 2715,0 CFM (76,02m³/min) 7 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$366,59
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4D400-CP12-31 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC/400VAC |
| Luchtstroom: | 2715,0 CFM (76,02m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 185W |
| RPM: | 1690 TPM |
| Breedte: | 153,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W4D400 |
| Afmetingen: | Rond - 528mm Dia |
| Statische druk: | 0,480 in H2O (119,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | 7 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 230VAC/400VAC Rond - 528mm Dia Bal 2715,0 CFM (76,02m³/min) 7 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.680A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4D400-CP12-31 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.