ventilator ebm-papst W4D250-CA04-01
Artikelnummer:
W4D250-CA04-01
Buisasventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 320mm Dia Bal 609,6 CFM (17,07m³/min) 7 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W4D250-CA04-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230/400VAC |
| Luchtstroom: | 609,6 CFM (17,07m³/min) |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 35.00W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Breedte: | 85,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W4D250 |
| Afmetingen: | Rond - 320mm Dia |
| Statische druk: | 0,401 in H2O (100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | 7 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 176°F (80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 320mm Dia Bal 609,6 CFM (17,07m³/min) 7 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W4D250-CA04-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.