ebm-papst W3G800-GT21-01F ventilator
Artikelnummer:
W3G800-GT21-01F
Vierkante ventilator Tubeaxial 480VAC - 970mm L x 970mm H 14200 CFM (397,6m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G800-GT21-01F |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 480 VAC |
| Luchtstroom: | 14200 CFM (397,6m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 1850W |
| RPM: | 925 TPM |
| Breedte: | 294,5 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Green Tech W3G800 |
| Afmetingen: | Vierkant - 970mm L x 970mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 150°F (-25 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 480VAC - 970mm L x 970mm H 14200 CFM (397,6m³/min) |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.5A |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G800-GT21-01F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.