ventilator ebm-papst W3G315-CA58-02
Artikelnummer:
W3G315-CA58-02
Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 397mm Dia Bal 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G315-CA58-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 110W |
| RPM: | 1660 RPM |
| Breedte: | 114,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W3G315 |
| Afmetingen: | Rond - 397mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 60°C (140°F) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | EC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 397mm Dia Bal 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.800A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G315-CA58-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.