EBM-Papst W3G300-RQ28-56 fan
Artikelnummer:
W3G300-RQ28-56
Fan Tubeaxial 27.5VDC Round – 300mm Dia Ball 1861.2 CFM (52.11m³/min) 4 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$288,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-RQ28-56 |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1861.2 CFM (52.11m³/min) |
| Vermogen (watt): | 320 W |
| Spanning - Nominaal: | 27.5VDC |
| RPM: | 3380 RPM |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 300mm Dia |
| Breedte: | 94,00 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP66/IP69K – Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | VDE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | W3G300 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 11.50A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 27.5VDC Round – 300mm Dia Ball 1861.2 CFM (52.11m³/min) 4 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst W3G300-RQ28-56 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.