ebm-papst W3G300-ME48-11 ventilator
Artikelnummer:
W3G300-ME48-11
Ventilator Tubeaxial 26VDC Rond - 337mm Dia Bal 1815,0 CFM (50,82m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$270,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-ME48-11 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| Luchtstroom: | 1815,0 CFM (50,82m³/min) |
| Lawaai: | 80,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 320 W |
| RPM: | 3650 RPM |
| Breedte: | 76,70 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2G300 |
| Afmetingen: | Rond - 337mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterstralen van hoge temperatuur, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 337X76,7MM 26VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 26VDC Rond - 337mm Dia Bal 1815,0 CFM (50,82m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 12.40A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
80,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G300-ME48-11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.