ebm-papst W3G300-ME46-01 ventilator
Artikelnummer:
W3G300-ME46-01
Ventilator Tubeaxial 26VDC Rond - 330mm Dia Bal 1570,0 CFM (44,46m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$385,58
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-ME46-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| Luchtstroom: | 1570,0 CFM (44,46 m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 76,70 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2G300 |
| Afmetingen: | Rond - 330mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterstralen van hoge temperatuur, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 330X76,7MM 26VDC RECT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 26VDC Rond - 330mm Dia Bal 1570,0 CFM (44,46m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 6.7A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G300-ME46-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.