Ebmpapst W3G300-ER38-45 fan
Artikelnummer:
W3G300-ER38-45
Fan Tubeaxial 27.5VDC Round – 330mm Dia Ball 1846.5 CFM (51.7m³/min) 4 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$288,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-ER38-45 |
| Lawaai: | 94.0dB(A) |
| Luchtstroom: | 1846.5 CFM (51.7m³/min) |
| Vermogen (watt): | 335 W |
| Spanning - Nominaal: | 27.5VDC |
| RPM: | 3320 RPM |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | Ebmpapst |
| Afmetingen: | Rond - 330mm Dia |
| Breedte: | 94,00 mm |
| Statische druk: | 1,104 in H2O (275,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | VDE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | W3G300 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 12.20A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 27.5VDC Round – 330mm Dia Ball 1846.5 CFM (51.7m³/min) 4 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
94.0dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst W3G300-ER38-45 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.