ebm-papst W3G300-BV25-21 ventilator
Artikelnummer:
W3G300-BV25-21
Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1897.0 CFM (53.12m³/min) 6 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$444,65
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G300-BV25-21 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 1897,0 CFM (53,12m³/min) |
| Vermogen (watt): | 380 W |
| Spanning - Nominaal: | 26 VDC |
| RPM: | 3940 RPM |
| Beëindiging: | 6 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rond - 330mm Dia |
| Breedte: | 76,50 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterstralen van hoge temperatuur, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 185°F (-40 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 4.4 lbs (2 kg) |
| Serie: | W3G300 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 14.6A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 32 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polyamide (PA), Nylon |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 26VDC Round – 330mm Dia Ball 1897.0 CFM (53.12m³/min) 6 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G300-BV25-21 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.