ebmpapst W3G200-HD01-03 Ventilator
Artikelnummer:
W3G200-HD01-03
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$454,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Spanning:: | 230V |
| Vermogen: | 54W |
| Snelheid (RPM): | 2900 |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.55A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | W3G200 |
| Statische druk: | 0,385 in H2O (96,0 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 225 mm x 225 mm x 80 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Stroom |
54W |
| Spanning |
230(V) |
| Toerental |
2900 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst W3G200-HD01-03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.