ventilator ebm-papst W3G200-HD01-01
Artikelnummer:
W3G200-HD01-01
Vierkante ventilatorbuis 230VAC - 225mm L x 225mm H Kogelklemmenblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$202,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W3G200-HD01-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 54.0W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W3G200 |
| Afmetingen: | Vierkant - 225mm L x 225mm H |
| Statische druk: | 0,385 in H2O (96,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR 200-240VAC 54W 2 SNELHEDEN 225MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilatorbuis 230VAC - 225mm L x 225mm H Kogelklemmenblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.550A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W3G200-HD01-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.