ebmpapst W2S130-AA03-87 Ventilator
Artikelnummer:
W2S130-AA03-87
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$45,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 53,0 dB(A) |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 3250 RPM |
| Luchtstroom: | 223,6 CFM (6,26 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | W2S130 |
| Statische druk: | 0,482 in H2O (120,0 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X55MM 230VAC DRAAD |
| Afmetingen: | Rond - 150mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 39.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176¡ãF (-40 ~ 80¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.25A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
53,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
223,6 CFM (6,26 m/min) |
| Spanning |
230VAC |
| Toerental |
3250 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst W2S130-AA03-87 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.