ebmpapst W2S130-AA03-49 Ventilator
Artikelnummer:
W2S130-AA03-49
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$53,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 53,0 dB(A) |
| Spanning:: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | 223,6 CFM (6,26 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Serie: | W2S130 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 150X55MM 115/230VAC |
| Afmetingen: | Rond - 150mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 38.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
53,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
223,6 CFM (6,26 m/min) |
| Spanning |
115/230VAC |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst W2S130-AA03-49 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.