ebm-papst W2G115-AD15-13 ventilator
Artikelnummer:
W2G115-AD15-13
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 127mm L x 127mm H Bal 118,0 CFM (3,30m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$189,33
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2G115-AD15-13 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 118,0 CFM (3,30m³/min) |
| Lawaai: | 44,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.5 W |
| RPM: | 2800 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2G115 |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 127X38MM 12VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 127mm L x 127mm H Bal 118,0 CFM (3,30m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2G115-AD15-13 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.