EBM-Papst W2G110-AK67-24 fan
Artikelnummer:
W2G110-AK67-24
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$238,01
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2G110-AK67-24 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | 17 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 162°F (-25 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | W2G110 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 14 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 2 Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst W2G110-AK67-24 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.