EBM-Papst W2G110-AK43-31 fan
Artikelnummer:
W2G110-AK43-31
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$32,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2G110-AK43-31 |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Vermogen (watt): | 15 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4400 TPM |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 0,401 in H2O (100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 162°F (-25 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Gewicht: | 1,1 lbs (500,0 g) |
| Serie: | W1G110 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 119mm L x 119mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 2 Terminals |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst W2G110-AK43-31 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.