ebm-papst W2G107-AD03-02 ventilator
Artikelnummer:
W2G107-AD03-02
Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$47,33
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2G107-AD03-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 3.3 W |
| RPM: | 2800 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2G107 |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 162°F (-25 ~ 72°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X38MM 24VDC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC Vierkant - 119mm L x 119mm H Bal 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2G107-AD03-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.