ebm-papst W2E300-CA05-51 ventilator
Artikelnummer:
W2E300-CA05-51
Ronde ventilator Buisaxiaal 115VAC - 397mm Dia Bal 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E300-CA05-51 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 220W |
| RPM: | 2850 RPM |
| Breedte: | 91,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E300 |
| Afmetingen: | Rond - 397mm Dia |
| Statische druk: | 0,201 in H2O (50,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 77°F (-25 ~ 25°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Buisaxiaal 115VAC - 397mm Dia Bal 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.84A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E300-CA05-51 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.