ebm-papst W2E250-CM08-70 ventilator
Artikelnummer:
W2E250-CM08-70
Buisasventilator 115VAC Rond - 320mm Dia Bal 1100.0 CFM (30.80m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$332,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E250-CM08-70 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 1100,0 CFM (30,80m³/min) |
| Lawaai: | 71,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 160W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 85,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E250A |
| Afmetingen: | Rond - 320mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 320X85MM 115VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 115VAC Rond - 320mm Dia Bal 1100.0 CFM (30.80m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
71,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E250-CM08-70 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.