ebm-papst W2E250-CB05-51 ventilator
Artikelnummer:
W2E250-CB05-51
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 320mm Dia Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$142,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E250-CB05-51 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 190W |
| RPM: | 2800 TPM |
| Breedte: | 85,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E250 |
| Afmetingen: | Rond - 320mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 230VAC 250MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 320mm Dia Bal |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.800A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E250-CB05-51 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.