Ebmpapst W2E208-BA20-51 ventilator
Artikelnummer:
W2E208-BA20-51
Ebmpapst W2E208-BA20-51 230V 50/60HZ 0,33/0,39A Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$92,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | W2E208-BA20-51 |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Breedte: | 80,00mm |
| Luchtstroom: | 544,0 CFM (15,23m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | W2E208 |
| Statische druk: | – |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 260X80MM 230VAC TERM |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Afmetingen: | Rond - 260mm Dia |
| Andere namen: | W2E208-BA20-51-ND W2E208BA2051 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 87.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
70 dBA |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst W2E208-BA20-51 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.