ventilator ebm-papst W2E200-HH82-01
Artikelnummer:
W2E200-HH82-01
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 500,0 CFM (14,00m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$118,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E200-HH82-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 500,0 CFM (14,00m³/min) |
| Lawaai: | 56,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 60.0W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E200H |
| Afmetingen: | Vierkant - 225mm L x 225mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 225X80MM KOGEL 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 225mm L x 225mm H Bal 500,0 CFM (14,00m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E200-HH82-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.