ebm-papst W2E200-CI38-70 ventilator
Artikelnummer:
W2E200-CI38-70
Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 280mm Dia Bal 600.0 CFM (16.80m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E200-CI38-70 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 600,0 CFM (16,80m³/min) |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 77.0W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E200A |
| Afmetingen: | Rond - 280mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 280X80MM 230VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 280mm Dia Bal 600.0 CFM (16.80m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E200-CI38-70 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.