ebm-papst W2E143-AB09-06 ventilator
Artikelnummer:
W2E143-AB09-06
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 171,5mm Dia Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,07
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E143-AB09-06 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 29.00W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E143 |
| Afmetingen: | Rond - 171,5mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 167°F (-25 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 230VAC 172X51MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 171,5mm Dia Bal |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E143-AB09-06 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.