ventilator ebm-papst W2E142-BB01-22
Artikelnummer:
W2E142-BB01-22
Ventilatorbuis 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$33,14
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E142-BB01-22 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 28.00W |
| RPM: | 3350 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W2E142 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 150°F (-25 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 230VAC 172X150X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorbuis 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E142-BB01-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.