ebm-papst W2E142-BB01-11 ventilator
Artikelnummer:
W2E142-BB01-11
Ventilatorbuis 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$201,08
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2E142-BB01-11 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 28.00W |
| RPM: | 3350 RPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP22 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 185°F (-25 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, EAC |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 230VAC 172X150X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorbuis 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2E142-BB01-11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.