ventilator ebm-papst W2D250-CA02-01
Artikelnummer:
W2D250-CA02-01
Buisasventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 320mm Dia Bal 618,5 CFM (17,32m³/min) 7 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$425,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2D250-CA02-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230/400VAC |
| Luchtstroom: | 618,5 CFM (17,32m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 160W |
| RPM: | 2950 RPM |
| Breedte: | 85,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W2D250 |
| Afmetingen: | Rond - 320mm Dia |
| Statische druk: | 1,204 in H2O (299,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | 7 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, EAC |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 320mm Dia Bal 618,5 CFM (17,32m³/min) 7 Draden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.260/0.450A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2D250-CA02-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.