ventilator ebm-papst W2D208-BA02-01
Artikelnummer:
W2D208-BA02-01
Buisasventilator, 3 Fase 400VAC Rond - 260mm Dia Bal 541,9 CFM (15,17m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$92,94
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W2D208-BA02-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | 541,9 CFM (15,17m³/min) |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 80W |
| RPM: | 3090 TPM |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | W2D208 |
| Afmetingen: | Rond - 260mm Dia |
| Statische druk: | 0,682 in H2O (170,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 158°F (70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, GOST, VDE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 400VAC Rond - 260mm Dia Bal 541,9 CFM (15,17m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W2D208-BA02-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.