ebm-papst W1G250-HJ14-02 fan
Artikelnummer:
W1G250-HJ14-02
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 827.5 CFM (23.17m³/min) Terminal Block
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$567,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G250-HJ14-02 |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 827,5 CFM (23,17m³/min) |
| Vermogen (watt): | 120 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 280mm L x 280mm H |
| Breedte: | 80,00mm |
| Statische druk: | 0,562 in H2O (140,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterbestendig, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Gewicht: | – |
| Serie: | W1G250 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 5.00A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 827.5 CFM (23.17m³/min) Terminal Block |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G250-HJ14-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.