ebm-papst W1G250-HH67-52 ventilator
Artikelnummer:
W1G250-HH67-52
Vierkant ventilatorbuis 48VDC - 280mm L x 280mm H Kogelklemmenblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$757,26
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G250-HH67-52 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 105 W |
| RPM: | 2750 RPM |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W1G250 |
| Afmetingen: | Vierkant - 280mm L x 280mm H |
| Statische druk: | 0,562 in H2O (140,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, EAC, VDE, UL |
| Beschrijving: | DC BUISVENTILATOREN |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkant ventilatorbuis 48VDC - 280mm L x 280mm H Kogelklemmenblok |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.60A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 57 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G250-HH67-52 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.