ventilator ebm-papst W1G230-EB97-01
Artikelnummer:
W1G230-EB97-01
Buisaxiale ventilator 115VAC Rond - 280mm Dia Bal 3 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$245,58
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G230-EB97-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 23.00W |
| RPM: | 1500 TPM |
| Breedte: | 78,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W1G230 |
| Afmetingen: | Rond - 280mm Dia |
| Statische druk: | 0,145 in H2O (36,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 122°F (-30 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | AXIAAL VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 115VAC Rond - 280mm Dia Bal 3 Draden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.350A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G230-EB97-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.