ebmappst W1G200-HH77-52 ventilator
Artikelnummer:
W1G200-HH77-52
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$279,31
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 60 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 55W |
| Snelheid (RPM): | 2950 |
| Luchtstroom: | 641,6 CFM (18,17 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | W1G200H |
| Materiaal lemmet: | Staal |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 225 mm x 225 mm x 80 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
60 dBA |
| Luchtstroom |
641,6 CFM (18,17 m/min) |
| Stroom |
55W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2950 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmappst W1G200-HH77-52 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.