ebm-papst W1G180-AB57-30 ventilator
Artikelnummer:
W1G180-AB57-30
Ventilator Tubeaxial 24VDC rond - 220mm Dia Ball 2 draden met splits terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$255,91
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G180-AB57-30 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 35 W |
| RPM: | 3170 RPM |
| Breedte: | 70,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W1G180 |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draadkabels met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 220X70MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 24VDC rond - 220mm Dia Ball 2 draden met splits terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.60A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G180-AB57-30 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.