ebmappst W1G180-AB47-01 Ventilator
Artikelnummer:
W1G180-AB47-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$84,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 69 dBA |
| Spanning:: | 48V |
| Vermogen: | 100/82W |
| Snelheid (RPM): | 4600 |
| Luchtstroom: | 544,4 CFM (15,42 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rond |
| Serie: | W1G180 |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 200 mm x 200 mm x 70 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
69 dBA |
| Luchtstroom |
544,4 CFM (15,42 m/min) |
| Stroom |
100/82W |
| Spanning |
48V |
| Toerental |
4600 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmappst W1G180-AB47-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.