EBM-Papst W1G180-AA03-09 fan
Artikelnummer:
W1G180-AA03-09
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 200mm Dia Ball 377.0 CFM (10.56m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$106,01
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G180-AA03-09 |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 377,0 CFM (10,56m³/min) |
| Vermogen (watt): | 36 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Rond - 200mm Dia |
| Breedte: | 70,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 4.2 lbs (1.9 kg) |
| Serie: | W1G180 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 32 ~ 60VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 200mm Dia Ball 377.0 CFM (10.56m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst W1G180-AA03-09 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.