ventilator ebm-papst W1G130-AA49-01
Artikelnummer:
W1G130-AA49-01
Ventilator Tubeaxial 115VAC Rond - 151mm Dia Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$95,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | W1G130-AA49-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 24.00W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 58,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | W1G130 |
| Afmetingen: | Rond - 151mm Dia |
| Statische druk: | 0,363 in H2O (90,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR 115VAC 220CFM 130MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 115VAC Rond - 151mm Dia Bal |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.380A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst W1G130-AA49-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.