Sunon VF40281BX-000U-A9H ventilator
Artikelnummer:
VF40281BX-000U-A9H
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Bal 31,5 CFM (0,882m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | VF40281BX-000U-A9H |
| Lawaai: | 63,7 dB(A) |
| Luchtstroom: | 31,5 CFM (0,882m³/min) |
| Vermogen (watt): | 13.68 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 27000 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Statische druk: | 3.950 in H2O (983.9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,102 lb (46,27 g) |
| Serie: | VF |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.14A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Bal 31,5 CFM (0,882m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
63,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon VF40281BX-000U-A9H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.