ROYAL FAN UTL806A Ventilator
Artikelnummer:
UTL806A
ROYAL FAN UTL806A 220V 7/6W 2 draden ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
€23,76
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | KONINKLIJKE FAN |
| Model: | UTL806A |
| Vermogen: | 7/6W |
| Spanning: | 220V |
| Grootte: | 80 mm mm x 80 mm mm x 25 mm mm |
| Onderdeeltype: | Koelventilator |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| hoogte: | 25 mm |
| Draden: | 2 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
10/12W |
| Spanning |
220V |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ROYAL FAN UTL806A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
€26,46
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
€13,09
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
€24,46
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.