ROYAL FAN UT857CG Ventilator
Artikelnummer:
UT857CG
Royal UT857CG 230V 50/60HZ 12/10W Ventilator met stopcontactaansluiting
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,14
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Koninklijke ventilator |
| Model: | UT857CG |
| spanning: | 230V |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 12/10W |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Stroom |
12/10W |
| Spanning |
230(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ROYAL FAN UT857CG Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.