Koninklijke UT126C ventilator
Artikelnummer:
UT126C
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$34,95
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Koninklijke ventilator |
| Spanning:: | 220V |
| Vermogen: | 15/14W |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | Aansluitstekker |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | Koninklijke ventilator |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Stroom |
15/14W |
| Spanning |
220V |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Royal UT126C Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.