Ventilator UM25GC23-BTHR van Mechatronics
Artikelnummer:
UM25GC23-BTHR
Ventilator 230VAC Rond - 254mm Dia Bal 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UM25GC23-BTHR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | – |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | – |
| Serie: | UM25GC |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanente Gespleten Condensatormotor |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR 254X89MM BAL 230VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator 230VAC Rond - 254mm Dia Bal 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UM25GC23-BTHR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.