Ventilator UF9029CBP12H-L van Mechatronics
Artikelnummer:
UF9029CBP12H-L
Ventilatorblazer, dwarsstroom 120VAC Rechthoekig - 420mm L x 130mm H Bal 177,1 CFM (4,96m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF9029CBP12H-L |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 120 VAC |
| Luchtstroom: | 177,1 CFM (4,96m³/min) |
| Lawaai: | 46,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 31.00W |
| RPM: | 1560 RPM |
| Breedte: | 125,0 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | UF9029 |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 420mm L x 130mm H |
| Statische druk: | 0,130 in H2O (32,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanente Gespleten Condensatormotor, Thermische Overbelastingsbeschermer (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CF 120VAC 420X150X130MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 120VAC Rechthoekig - 420mm L x 130mm H Bal 177,1 CFM (4,96m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.270A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF9029CBP12H-L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.