Ventilator UF6030CBA23H-L van Mechatronics
Artikelnummer:
UF6030CBA23H-L
Ventilatorblazer, dwarsstroom 230VAC Rechthoekig - 402mm L x 90mm H Bal 195,0 CFM (5,46m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF6030CBA23H-L |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 195,0 CFM (5,46m³/min) |
| Lawaai: | 53,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 37.00W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 98,00 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Serie: | UF6030 |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 402mm L x 90mm H |
| Statische druk: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanente Gespleten Condensatormotor, Thermische Overbelastingsbeschermer (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR CF 230VAC 402X98X90MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, dwarsstroom 230VAC Rechthoekig - 402mm L x 90mm H Bal 195,0 CFM (5,46m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.170A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
53,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF6030CBA23H-L fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.